Jakie nosidło ergonomiczne wybrać na początek?

2023-09-22
Jakie nosidło ergonomiczne wybrać na początek?

 

Jakie nosidło ergonomiczne wybrać na początek?  
Najlepsze nosidełko ergonomiczne dla Was i maluszka? Rodzice na początku swojej drogi noszenia spotykają się z hasłami : nosidło miękkie, nosidełko klamrowe, nosidełko regulowane, hybryda czy też nosidło hybrydowe…
Poniżej pokrótce opiszemy różnice w rodzajach nosideł dostępnych w ofercie Little Frog:

  

Nosidło ergonomiczne Prime to idealne nosidło na początek.
Można w nim nosić dziecko od narodzin do ok 3lat. Dzięki regulacji szerokości i wysokości panelu, nosidełko rośnie wraz z dzieckiem i posłuży na długo. Idealnie dopasowuje się do maluszka, a duża regulacja pasa biodrowego i pasów naramiennych pozwala na dopasowanie również nosidła do rodziców( pomimo różnic w gabarytach). Atestowane klamry na pasach, ułatwiają szybkie zakładanie i zdejmowanie oraz łatwą regulacje.

Nosidło hybrydowe Cross Hybrid to połączenie chusty i nosidła ergonomicznego.
Pas biodrowy zapinany jest na klamrę, a pasy naramienne wiąże wokół rodzica, jak chustę. Można w nim nosić dziecko od narodzin do ok 3lat. Posiada regulację wysokości i szerokości panelu, tak aby można było dopasować je dla maluszków i starszaków.

Nosidło dla starszaków Preschooler to nosidło do zadań specjalnych, dla większych dzieci od ok 2 do 6 lat. Można je zabrać na wakacje czy piesze wędrówki. Wygodne dla dziecka i rodzica. Posiada regulację wysokości i szerokości panelu, aby dopasować do gabarytów maluszka.

Polecane

pixel