Blog

Wszystko co musisz wiedzieć o chustach do noszenia dzieci
Chusta do noszenia dziecka to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także sposób na budowanie więzi z maluchem. W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego na temat chust do noszenia dzieci, począwszy od ich rodzajów, przez wybór najlepszej chusty aż po praktyczne porady dotyczące wiązania. Bez względu na to, czy jesteś początkującym rodzicem,czy masz doświadczenie w chustonoszeniu, ten artykuł dostarczy Ci cennych informacji i wskazówek i pomoże Ci podjąć decyzję jaką kupić chustę.
Czytaj więcej
Jaka jest najlepsza chusta do noszenia dziecka?

Jaka jest najlepsza chusta do noszenia dziecka?

Jak wybrać pierwszą chustę do noszenia dziecka i kiedy zacząć chustowanie? Jaka jest najlepsza chusta do noszenia dziecka? Jaki wybrac skład chusty dla niemowlaka? Tutaj rozwiejemy Twoje wątpliwości. 

Czytaj więcej
Noszenie dziecka jesienią i zimą
Czy można nosić w chuście lub nosidełku w chłodniejsze dni? Czy noszenie w chuście jest wtedy bezpieczne? Jak ubrać dziecko do chusty zimą? Do czego służą osłonki na chusty i nosidła? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
Czytaj więcej
Jakie nosidło ergonomiczne wybrać na początek?

Najlepsze nosidełko ergonomiczne dla Was i maluszka?

Rodzice na początku swojej drogi noszenia spotykają się z hasłami : nosidło miękkie, nosidełko klamrowe, nosidełko regulowane, hybryda czy też nosidło hybrydowe… 
Poniżej pokrótce opiszemy różnice w rodzajach nosideł dostępnych w ofercie Little Frog

Czytaj więcej
Jaką długość chusty do noszenia dziecka wybrać?
Rodzice przed rozpoczęciem przygody z noszeniem, zadają sobie pytanie: jaki rozmiar chusty będzie odpowiedni dla mnie i maluszka? Jak wybrać długość chusty do noszenia dziecka? Chusty wiązane Little Frog występują w różnych długościach od 2,6m do 6,2m.Najbardziej popularne długości to 3,6m, 4,2m i 4,6m. Chusty kółkowe Little Frog występują w trzech długościach: S (1,7m), M(2m) i L (2,3m) Długość chusty zależy od rodzaju wiązania, jakie będziemy stosować, a także od rozmiarów osoby noszącej.
Czytaj więcej
pixel