Osłonki z polaru i softshell do noszenia dzieci w chuście lub nosidle.

( ilość produktów: 12 )

Co to jest osłonka do noszenia dzieci?

W okresie chłodnych dni, szczególnie jesienią lub zimą, po włożeniu do chusty/ nosidła najlepiej zarzucić dodatkową osłonkę polarową lub softshsell, aby dodatkowo ochronić maluszka przed zimnem. Osłonka do noszenia w chuście nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwa w użyciu i nie kosztuje wiele.

Jakie są zalety osłonek do noszenia dzieci?

  • Ochrona przed warunkami atmosferycznymi - osłonka polarowa chroni zachustowane dziecko przed zimnem, a osłonka softshsell - dodatkowo przed wiatrem i deszczem. Dzięki nim, maluszek pozostaje ciepły i suchy, nawet gdy panują niekorzystne warunki atmosferyczne.
  • Tworzą dodatkową warstwę izolacyjną, co jest istotne zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach. To znacząco zwiększa komfort podczas noszenia dziecka w chuście lub nosidle, szczególnie gdy spacer trwa dłużej.
  • Taką osłonkę łatwo można ją zdjąć gdy wejdziemy do pomieszczenia np. sklepu
  • Osłonka polarowa jest tańszą alternatywą do kurtki do noszenia dzieci i jest uniwersalna. Można ją używać, gdy nosimy dziecko z przodu lub na plecach, w chuście lub w nosidle ergonomicznym.

Jak wybrać osłonkę do noszenia dziecka? Czy lepsza jest osłonka polarowa czy osłonka softshsell?

W ofercie Little Frog dostępne są następujące osłonki do noszenia:

  • osłonka polarowa do noszenia dzieci Little Frog - wykonana jest z wysokiej jakości grubego polaru i jest najbardziej uniwersalna, można ją stosować do chust kołkowych, do chust wiązanych oraz podczas noszenia w nosidle. Mocowana jest wokół szyi osoby noszącej rzepem, a następnie dopasowuje się do dziecka w chuście (poprzez system regulacji stoperami). Osłonka posiada z przodu wygodną kieszeń. Przykłady takich osłonek znajdziesz tutaj: Osłonki polarowe Little Frog.
  • osłonka softshsell do noszenia dzieci Little Frog - wykonana jest z odpornego na wiatr, deszcz i chłód soft-shell, takiego samego jaki posiada np kurtka dla dziecka. Zapewnia to świetną izolację przez zimnem, świetnie się nadaje podczas deszczowej lub zimowej aury. Osłonka taka pasuje do chust wiązanych oraz do nosidełek. Montujemy je do pasów naramiennych w nosidle (lub pasów chusty które mamy na ramieniu) i zapinamy napami, a następnie poprzez system regulacji dopasowujemy do maluszka. Osłonka posiada z przodu wygodną kieszeń. Tutaj znajdziesz Osłonki Softshell Little Frog.
pixel