Chusty do noszenia dzieci

( ilość produktów: 363 )

W chuście Little Frog możesz nosić dziecko brzuszkiem do brzuszka, na biodrze lub na plecach już od pierwszych dni. Chusta sprawdza się do noszenia niemowląt jak i starszaków. Jest w pełni bezpieczna, wytrzymała i posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO -TEX (klasa I).

Chusta wiązana występują w różnych długościach, stąd nie wiedząc jaki rozmiar chusty wybrać polecamy Ci nasz poradnik Jaki wybrać rozmiar chusty do noszenia dziecka
Najbardziej uniwersalny rozmiar to : 4,6m 

Na stronie dostępne są chusty tkane o splocie skośno krzyżowym( tzw pasiak - chusta w paski), żakardowym, serduszkowym oraz różnych gramaturach. 
Do każdej chusty dołączamy instrukcje użycia/wiązania. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania jak nosić lub nie czujesz się pewnie, sprawdź czy w Twojej okolicy pracuje doradca noszenia. Możesz umówić się na konsultacje i nauczyć się wiązać pod okiem profesjonalisty.

Wszystkie produkty Little Frog szyjemy w Polsce, w rodzinnej firmie z Wrocławia.

 

Noszenie dzieci, Od kiedy nosić niemowlaka?, W czym nosić niemowlaka?, Noszenie dziecka w chuście, Chustonoszenie, Od kiedy można nosić noworodka, bezpieczne noszenie dziecka, noszenie w chuście z przodu, noszenie w chuście na plecach, czy warto nosić w chuście, korzyści z noszenia w chuście, chusta czy nosidło co wybrać?, od kiedy można nosić w chuście dziecko, jak wiązać chustę dla dzieci, jak dobrze zawiązać chustę,

 

pixel