Jakość

 

Jakość produktów Little Frog 

 Wszystkie chusty tkane, kółkowe oraz tkaniny z których uszyte są nosidła ergonomiczne posiadają STANDARD 100 by OEKO-TEX ®  (class I) 

STANDARD 100 by OEKO-TEX ® 
jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. 

Klasa produktu I:

Artykuły dla niemowląt i małych dzieci w wieku do 3 lat (odzież, bielizna pościelowa, zabawki tekstylne) itp.
Jesteśmy z tego naprawdę dumni!
Każdy produkt jest bezpieczny, posiada instrukcję oraz gwarancję producenta.Zależy nam aby produkt który otrzymacie, spełnił Wasze oczekiwania.Również jesteśmy rodzicami i rozumiemy jak ważna jest jakość produktów dla naszych dzieci.

 Wytrzymałość naszych chust jest bardzo wysoka i potwierdzona przez certyfikowane laboratorium. Produkty zostały przebadana zgodnie z normą PN-EN ISO 13934-1:2002.Oznacza to, że dla próbki o rozmiarze wys. 25cm i szer. 5cm, siła rozciągana konieczna do zerwania próbki wynosi ok 40-50 daN (kg) 

 

pixel