Jakość

          

 

Najwyższa jakość naszych produktów jest wynikiem starań, jakie wkładamy w proces tworzenia produktów Little Frog.


Doświadczenie 

Naszym atutem i jednocześnie inspiracją jest nasze długoletnie doświadczenie z chustami, jakie zdobyliśmy nosząc nasze córki.

 

Kompetencja

Bezpieczne i profesjonalne produkty powstają na bazie naszych kompetencji. Marzena jest doradcą noszenia w chuście die Trageschule Dresden. Na co dzień spotyka się z innymi zachustowanymi rodzicami, doradza im w wyborze chust i wspiera w nauce ich wiązania. Uważnie słuchamy uwag i opinii innych rodziców, dlatego produkty Little Frog spełniają wszystkie wymagania troskliwych rodziców.   

 

Świadome wybory 

Najwyższa jakość chust Little Frog wynika z doboru właściwej przędzy bawełnianej, któremu poświęciliśmy dużo czasu i energii. Ważne było również znalezienie takiej tkalni, która zapewni nam najwyższą jakość naszych materiałów – o to również zadbaliśmy. Te wybory pozwoliły stworzyć wytrzymałą, a zarazem delikatną chustę Little Frog, w której można komfortowo nosić maleństwo już od pierwszych dni. 

 

Dbałość o szczegóły 

Szczegóły tworzą doskonałość a doskonałość nie jest szczegółem. Cały proces produkcji wysokiej jakości materiałów do chust Little Frog odbywa się w Polsce. Obróbka końcowa spełnia najwyższe standardy dzięki zaprzyjaźnionemu, małemu zakład krawieckiemu, który dba o każdy drobiazg.

 

Troska EKO-bezpieczeństwo 

Chusty Little Frog są produkowane zgodnie z certyfikatem zgodności Eko-Tex Standard 100, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

 Oznacza to, że produkty Little Frog:

- nie są barwione barwnikami, które mogłyby wywoływać alergię, 
- są wolne od barwników i substancji rakogennych i podejrzanych o rakogenność,
- nie zawierają ekstrahowanych metali ciężkich, 
- nie zawierają formaldehydu,
- posiadają właściwy dla skóry odczyn (pH).

Skupienie się na solidność 

Wytrzymałość naszych chust jest bardzo wysoka i potwierdzona przez certyfikowane laboratorium. Produkty zostały przebadana zgodnie z normą PN-EN ISO 13934-1:2002. 

Oznacza to, że dla próbki o rozmiarze wys. 25cm i szer. 5cm, siła rozciągana konieczna do zerwania próbki wynosi ok 40-50 daN (kg) . Analogicznie, dla chusty o wymiarach 460cm x 76cm - wytrzymałość na zrywanie wynosi 1800 daN (kg) (przy równomiernie przyłożonej sile).

 
 

pixel